Gizlilik Şartları

GİZLİLİK ŞARTLARI

Kerem Kırtıl Ticaret, üyelik formlarından topladığı bilgileri, söz konusu üyenin haberi ya da aksi bir talimatı olmaksızın, üçüncü şahıslarla kesinlikle paylaşmamakta, faaliyet dışı hiçbir nedenle ticari amaçla kullanmamakta ve de satmamaktadır.

Müşteri bilgileri, ancak resmi makamlarca usulü dairesinde bu bilgilerin talep edilmesi halinde ve yürürlükteki emredici mevzuat hükümleri gereğince resmi makamlara açıklama yapmak zorunda olduğu durumlarda resmi makamlara açıklanabilecektir.

Müşterinin sisteme girdiği tüm bilgilere sadece Müşteri ulaşabilmekte ve bu bilgileri sadece Müşteri değiştirebilmektedir. Bir başkasının bu bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir. Kerem Kırtıl Ticaret'den gönderilen maillerin alt kısmında bulunan "Kampanya duyurularından haberdar olmak istemiyorsanız lütfen tıklayınız." linkine tıklayarak günlük mail gönderim listesinden kolayca çıkabilirsiniz.

Ödeme sayfasında istenen kredi kartı bilgileriniz, siteden alışveriş yapan siz değerli müşterilerimizin güvenliğini en üst seviyede tutmak amacıyla hiçbir şekilde Kerem Kırtıl Ticaret veya ona hizmet veren şirketlerin sunucularında tutulmamaktadır. Bu şekilde ödemeye yönelik tüm işlemlerin Kerem Kırtıl Ticaret arayüzü üzerinden banka ve bilgisayarınız arasında gerçekleşmesi sağlanmaktadır.

Kerem Kırtıl Ticaret'e aşağıda yer alan bilgilerden ulaşabilirsiniz:

Adres:
Kerem Kırtıl - Kerem Ticaret
Ferhatpaşa Mahallesi, Ulu Önder Bulvarı, 42/A
Ataşehir, Istanbul Türkiye

Telefon: +90 216 420 21 11


 

GÜVENLİ ALIŞVERİŞ

256 Bit SSL ile alışverişleriniz güven altında.

UPS İLE HIZLI GÖNDERİ

Gönderileriniz UPS kalitesiyle sizlere teslim edilmektedir.

BİZE ULAŞIN

Her türlü öneri ve sorularınız için bize ulaşabilirsiniz.

Kampanyalar, özel indirimler ve bilgilendirmelerden anında haberdar olmak için mail listemize katılın: