Downa Hakkında

Downa, 2015 senesinde kaz tüyü alanında uzun yıllardır tecrübesi olan Tüysan firmasının devamı olarak kurulmuştur. Ev ve otel tekstili, giyim ve mobilya alanlarında kaz ve ördek tüyü ile ilgili kurumsal çözümler üretmektedir.

Türkiye ve yurtdışında bir çok otel projelerinde firmamızın üretmiş olduğu ürünler kullanılmakta, aynı şekilde yurt içinde de bir çok perakende markanın kaz tüyü ürünlerinin üretimi firmamız tarafından yapmıştır.

Bilinen bir çok giyim markasının kaz tüyü mont ürünlerin de ham madde ve dolumları da firmamız tarafından yapılmıştır.

Önceliğimiz müşterilerimizin istekleri doğrultusunda en uygun ürünü üretmek, sunmak ve müşterilerimize aynı kalitede ürün sağlamaktır. Avrupa standartları göz önünde bulundurularak, her parti ürün üretim ve alım aşamalarında kontrol edilmekte ve aynı standartlarda olmasına özen gösterilmektedir. Böylece müşterilerimiz güvenle her siparişlerinde aynı kaliteye sahip olacaklarını bilmektedirler.

Müşterilerimizin satış hedefleri doğrultusunda en uygun olan ürünü kullanmaları bizim için önemlidir. Bu sebeple müşterilerimizi geniş ürün kalitelerimizden en doğrusuna yönlendirmek için bilgilendirmekte, numune çalışmalarıyla hedeflenen kaliteyi bulmaları sağlanmaktadır.

GÜVENLİ ALIŞVERİŞ

256 Bit SSL ile alışverişleriniz güven altında.

UPS İLE HIZLI GÖNDERİ

Gönderileriniz UPS kalitesiyle sizlere teslim edilmektedir.

BİZE ULAŞIN

Her türlü öneri ve sorularınız için bize ulaşabilirsiniz.

Kampanyalar, özel indirimler ve bilgilendirmelerden anında haberdar olmak için mail listemize katılın: